
BIJELJINA, GORNJI KOJČINOVAC, 1. OKTOBRA - Kandidat SNSD-a za gradonačelnika Bijeljine Miroslav Milovanović otvorio je u Novom Kojčinovcu dionicu asfaltiranog puta dužine 650 metara, a projekat je finansirala Vlada Republike Srpske, koja je, kako je istakao Milovanović, u poslednjih nekoliko godina uložila više od 210 miliona KM u različite infrastrukturne projekte u Semberiji, u asfaltiranje, javnu rasvjetu, zaobilaznice, zdravstvene ustanove i brojne druge projekte.
"Ovo je lokacija koju smo mi, SNSD, željeli da uradimo iako je to obaveza lokalne zajednice“, naglasio je Milovanović, i pozvao građane da, ako smatraju da su promjene potrebne, 7. oktobra izađu na izbore i glas daju SNSD–u i promjenama.
Nosilac odborničke liste SNSD–a u Bijeljini Siniša Maksimović rekao je da je izgradnja ove dionice puta još jedan napredak za Gornji Kojčinovac i izrazio nadu da će ovakvih i sličnih projekata u narednom periodu biti mnogo više.
"SNSD će u narednom periodu uložiti mnogo energije, znanja i sposobnosti da ovakvih i sličnih projekata u cijeloj Semberiji bude mnogo više“, rekao je Maksimović u Gornjem Kojčinovcu.
Član Savjeta Mjesne zajednice Gornji Kojčinovac Rado Ristić rekao je da su mještani ovog sela dugo čekali na ovu investiciju i da su je konačno dobili zahvaljujući sredstvima Vlade Republike Srpske i kompanije "Bobar“.
"Osim ovog puta, zahvaljujući SNSD–u, dobili smo i novu trafo-stanicu, rasvjetu, sve za nekoliko dana i mještani su još u nevjerici da je sve tako brzo urađeno", rekao je Ristić, napominjući da je za sva tri projekta bilo neophodno obezbijediti oko 150.000 KM.






































